SH SOUS Kopřivnice

Divize F 2018/2019 9. kolo

pátek 28. 12. 2018 v 17:30 hod. - SH Brušperk

Růžové Tlapičky - Amatér Komárovice     6:6 (1:4)

Vzhledem k průběhu celého zápasu zřejmě zasloužená remíza, i když k vítězství jsme byli nakonec velmi blízko. Úvod zápasu tomu ale rozhodně nenasvědčoval a hosté byli v první desetiminutovku jednoznačně lepším týmem a v 10. minutě už vedli 3:0. O dvě minuty později sice F. Korneta po přihrávce A. Hubeňáka snížil na 1:3, ale další slovo v první půli měly jenom výborně hrající Komárovice a do šaten šly s třígólovým vedením.

Druhý poločas byl ovšem úplně o něčem jiném a hned v jeho 20. sekundě A. Hubeňák střelou z téměř poloviny hřiště snížil na 2:4. O minutu později po přihrávce M. Vyviala to bylo už 3:4, když úspěšným exekutorem byl A. Fojtík. Po dalších šancích (M. Vyvial – tyč, O. Dvořák – břevno) se ke slovu po delší době dostali také hosté a ve 32. minutě to bylo 5:3 v jejich prospěch. Poté ovšem přišla parádní pětiminutovka Tlapiček a díky třem gólovým trefám (D. Hubeňák, A. Fojtík a O. Dvořák) se skóre otočilo a ve 37. minutě jsme šli poprvé (ale bohužel i naposled) do jednobrankového vedení. Definitivní K.O. jsme mohli zasadit (v té době poněkud zdecimovaným hostům) po tyči A. Fojtíka a tutovce O. Dvořáka v samotném závěru, ovšem trpěliví hosté minutu před koncem srovnali na konečný stav 6:6. Body se dělily spravedlivě, ztráta dvou bodů bude ale v konečném účtování zřejmě Tlapičky dost mrzet.

Branky: A. Fojtík - 2, F. Korneta, A. Hubeňák, D. Hubeňák, O. Dvořák

ŽK: O. Dvořák

SESTAVA: Otoupalík, D. Hubeňák, A. Hubeňák, Fojtík, Vyvial, Klíma, Dvořák, Korneta, Schmutz