SH SOUS Kopřivnice

Divize F 2018/2019 1. kolo PLAY OUT

čtvrtek 31. 1. 2019 ve 20:45 hod. - SH Čeladná

G.T. Trojanovice - Růžové Tlapičky  7:5 (2:0)

K vyřazovacímu utkání nadstavbové části o umístění na 9. až 12. místě jsme nastoupili na půdě soupeře smolně nepostoupivšího do play-off, s cílem pokusit se prolomit šestizápasové trápení bez vítězství, což se bohužel opět nepodařilo. V poklidně hraném prvním poločase se úvodního gólu dočkali ve 13. minutě domácí hráči, a jelikož bezzubá útočná hra Tlapiček byla opravdu žalostná, v posledním minutě domácí Trojanovice přidaly do šatny druhý gól.

Druhý poločas přinesl přece jen více vzruchu a tři desítky přítomných diváků viděly o něco lepší představení. Hned v úvodu druhé půle R. Štefek snížil na rozdíl jedné branky, ale o minutu později byl rozdíl opět dvougólový. Ve 24. minutě jsme sice snížili (J. Schmutz), Trojanovice ale nelenily a znovu zvýšily na 2:4 v náš neprospěch. Za dalších 120 sekund přidaly obě družstva po jedné brance (za nás A. Fojtík), ovšem ani tento stav (5:3 pro domácí) dlouho nevydržel, jelikož se v plné nahotě projevila celosezónní největší bolest Tlapiček a to obranná činnost. Trojanovice přidaly v rozmezí 29. až 34. minuty další 2 zásahy a o výsledku bylo rozhodnuto. Nepříznivý stav 7:3 se sice podařilo brankami J. Vrtného (35) a R. Štefka (40) přece jen zmírnit, nic na tom ovšem nemění fakt a tvrdá realita závěrečného souboje o poslední 2 místa v tabulce (a tím i záchranu v divizní soutěži) s naším krmelínských soupeřem v brušperské sportovní hale v pátek 15. 02. 2019.

Branky: R. Štefek – 2, A. Fojtík, J. Vrtný, J. Schmutz

SESTAVA: Otoupalík, A. Hubeňák, Fojtík, Vrtný, Štefek, Schmutz, Dvořák