SH SOUS Kopřivnice

Divize F 2017/2018 9. kolo

neděle 7. 1. 2018 v 16:15 hod. - SH Opava

Ferram Opava - Růžové Tlapičky  6:4 (3:1)

Výborné utkání, bohužel se špatným koncem, odehrály Tlapičky v komorním prostředí opavském haly proti doposud v domácím prostředí neporazitelnému favoritu utkání. Hned v úvodních vteřinách zápasu měl 2 výborné příležitosti A. Hubeňák a později jednu A. Fojtík, bohužel bez gólového efektu. A tak přišel zákonitý trest a nejlepší střelec domácích L. Krčmařík v rozmezí 3 minut zajistil domácím slibný třígólový náskok. I nadále jsme měli nespočet příležitostí ke vstřelení gólu, ale až ve 14. minutě se to konečně podařilo zásluhou individuální akce A. Hubeňáka. Šance se poté střídaly na obou stranách, několikrát zvonily brankové konstrukce, ale na skóre se do konce první půle již nic nezměnilo.

Když ve 3. minutě 2. poločasu nejdříve J. Mandičák a o 2 minuty později O. Dvořák rozvlnili síť jinak vynikajícího domácího gólmana, rázem byl třígólový náskok zapomenut a začínalo se vlastně odznova. V té době mohlo dojít na lámání chleba, ovšem po sporné gólové situaci z 27. minuty šel domácí Ferram opět do jednobrankového vedení. O minutu později zasvítila jiskřička naděje ještě jednou, když A. Fojtík nejenže vyrovnal na 4:4 a o něco později dokonce nastřelil břevno domácí svatyně, toto bylo ale ze strany Tlapiček gólově vše. Ve 35. minutě se prosadil svým důrazem i bývalý ligista Zb. Pospěch a definitivní pojistka domácího tříbodového zisku padla v minutě osmatřicáté. Hra bez brankáře v posledních dvou minutách zápasu nepřinesla kýžený efekt a tak divizní body zůstaly opět doma.

Branky: A. Hubeňák, O. Dvořák, J. Mandičák, A. Fojtík

ŽK: D. Levčík

SESTAVA: Otoupalík, D. Hubeňák, A. Hubeňák, Ermis, Levčík, Fojtík, Dvořák, Mandičák